ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

הארכת ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

מבצע: קבלת ויזה לארה”ב ב-85 שקלים !


התעניינתם בהארכת ויזה לארה”ב ?
אצלינו תזכו לליווי לתקופת כל תהליך ההוצאה, אתם יכולים להתבונן בריבועים האפורים שבאיזור העליון של העמוד ולהנות את כלל ההסברים: טופס DS 160, מידע לגבי המחירים, והסבר לגבי התהליך יחד עם טיפים.
לחדש ויזות לארהב הינה דבר לא קל, זה דבר בעייתי שתלוי בהרבה נושאים שגיאה קטנה וחוסר תשומת לב יכול לגרום לכולם לאי קבלת הויזה לארה”ב.

בדומה למה שאתם מסיקים, אם לא תזכו בויזה אינכם תהיו זכאים להגיש בקשה כ- חצי שנה (לא מומלץ) בשל כך מאוד עדיף לעשות את התהליך כולו בצורה קפדנית ומושכלת ביחד עם חברה שתכוון אתכם.

הארכת ויזה לארה”ב – קבלת ויזה לארה”ב
אתם רוצים הארכת ויזה לארה”ב מפני שאתם מבינים לגורליות התמיכה והמקצועיות שבדבר. כלל הברירות מופיעות למעלה, בצעו בחירה לפי הדבר שאתם מחפשים סיימו את הטופס וצוות אופק ויזה לארהב יצלצלו אליכם במהרה.
יש לנו באתר המון של הארכת ויזה לארה”ב וקיימת לנו יכולת להוביל אתכם לרוחב כל הנושא.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)