ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

איך להוציא ויזה לארה"ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

כפי שהבנתם, בסיטואציה של דחייה בביקור בשגרירות ארצות הברית כמעט לא אפשרי ולא רצוי להגיש טופס חוזרת ב-6 החודשים הקרובים ובעקבות זה קיימת חשיבות אימתנה לתמיכה מקצועית עם חברה גדולה שתסייע לכם.

איך להוציא ויזה לארה"ב – אופק למענכם
אצלינו תהנו מייעוץ לאורך כל תהליך ההוצאה, אתם יכולים לקבל מידע במלבנים האפורים שבחלקו העליון של העמוד ולקבל את כל הפתרונות שלנו: מילוי הטופס, מחירי הויזה, וכל הטיפים וההדרכות.
כיום, חידוש הויזה לארה"ב לא פשוטה בכלל, לקבל ויזה זה נושא בעל קושי רב טעות לא גדולה וחוסר ידע יכול לגרום לכם לאי קבלת הבקשה.

איך להוציא ויזה לארה"ב – הוצאת הויזה לארצות הברית
במידה והייתם מעוניינים באיך להוציא ויזה לארה"ב כנראה שאתם כבר הבנתם את הנחיצות העילאית של זה. כל הברירות נמצאות למעלה, בחרו מה שאתם מחפשים סיימו את הטופס ונציג אופק ויזה יצלצלו אליכם באופן מיידי.
בחברתינו מרכזים בשבילכם את כל המידע לגבי איך להוציא ויזה לארה"ב.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)