ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

ויזה לארה ב שגרירות ארה ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב


כמו שאתם מסיקים, במקרה של שלילה בביקור בשגרירות ארה”ב אינכם תהיו זכאים לבקש בקשה כ- שישה חודשים על כן עדיף לקיים את הגשת הבקשה באופן מדוייק פקחית יחד עם חברה שתוביל אתכם.

כל החומר בנושא ויזה לארה ב שגרירות ארה ב
אצלינו תקבלו ייעוץ בכל התהליך, יש לכם אפשרות לקבל מידע במלבנים למעלה ולהנות את כל ההסברים: מילוי הטופס, מידע על העלות, והסבר לגבי קבלת הויזה עם טיפים.
לחדש ויזות לארה”ב זה לא משהו פשוט, הוצאת ויזה לארה”ב חובא בתוכה קשיים טעות קלה ואי תשומת לב יכול לגרום לכל אחד לאי קבלת הויזה לארצות הברית.

ויזה לארה ב שגרירות ארה ב – קבלת ויזה לארצות הברית
ניסיתם למצוא ויזה לארה ב שגרירות ארה ב כי אתם מעודכנים כמה סיוע בויזה לארה ב שגרירות ארה ב היא משהו קריטי. כלל האופציות נמצאות בראש הדף, פשוט תחליטו מה אתם מעוניינים ובחברה שלנו נוביל אתכם.
ויזה לארה ב שגרירות ארה ב – קיים לכם כלל האינפורמציה על מה שחיפשתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)