ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

שגרירות ארה ב בישראל ויזה

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב


בהתאם למה שאתם מבינים, במידה ולא תעברו בהצלחה את הראיון פחות או יותר בלתי ייתכן ולא רצוי לבקש בקשה נוסף בשישה החודשים הקרובים וזו הסיבה שחשוב להגיש בקשה באופן נבון ומקצועי יחד עם גוף שינווט אתכם.

התעניינתם בשגרירות ארה ב בישראל ויזה ?
באופק ויזה לארה”ב תזכו לייעוץ בכל תהליך ההוצאה, יש לכם אפשרות לצפות בקוביות האפורות שבאיזור העליון של העמוד ולקרוא את כלל הטיפים: מילוי הטופס, אינפורמציה על העלות, והסברים על התהליך עם טיפים.
בימינו, הוצאת הויזה לארצות הברית לא פשוטה בכלל, חידוש ויזה לארה”ב חובא בתוכה קשיים ושגיאה מעטה עלולה לגרום לשלילת הויזה לתקופה ארוכה.

שגרירות ארה ב בישראל ויזה – לקבל ויזה לארה”ב
רציתם שגרירות ארה ב בישראל ויזה בגלל שאתם מבינים כמה סיוע בנושא היא משהו מכריע. נמצאות לכם את כל האופציות בחלקו העליון של העמוד, פשוט תחליטו מה אתם מעוניינים ובאופק ויזה נוביל אתכם.
שגרירות ארה ב בישראל ויזה – קיים לכם כל ההסברים אודות הנושא שחיפשתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)