ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

שגרירות ארה ב ויזה לארה ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

ועכשיו מבצע לארבעה חודשים – ויזות לארה”ב ב85 שקל


כל מה שחיפשתם לדעת על שגרירות ארה ב ויזה לארה ב
באופק תקבלו ליווי לתקופת כל תהליך ההוצאה, בחלקו העליון של העמוד ישנם כל האופציות: הכוונה והדרכה, טופס הDS 160 ועלויות הויזה.
להוציא ויזה לארהב היא דבר לא קל, חידוש ויזה לארהב כרוכה בבעיות לא מעטות וטעות קטנה מסוגלת לגרום לאי קבלת ויזה לכמה חודשים.

כמו שאתם מסיקים, היה ולא תשלימו בצורה חיובית את המפגש אינכם תהיו מסוגלים לדרוש בקשה לפחות 6 חודשים (לא מומלץ) ובעקבות זה קיימת חיוניות רצינית לעזרה של מומחים יחד עם חברה שתנווט אתכם.

שגרירות ארה ב ויזה לארה ב – לקבל ויזה לארהב
אתם מעוניינים ב- שגרירות ארה ב ויזה לארה ב בעקבות שאתם יודעים לחשיבות הסיוע והמומחיות שבהשגת הויזה. מבין הקוביות הנמצאות בראש הדף, כנסו אל הנושא שאתם מעוניינים שלחו את הטופס ונציג אופק ויזה לארצות הברית יהיו איתכם בקשר בהקדם.
שגרירות ארה ב ויזה לארה ב – יש בשבילכם כלל המידע על מה שרציתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)