ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

תהליך הוצאת ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

מבצע: חידוש ויזה לארהב ב-85 שקלים !


בדומה למה שאתם בטח יודעים, במקרה ולא תקבלו ויזה לא מומלץ להגיש בקשת ויזות עד עוד 6 חודשים זו הסיבה שבגללה מאוד רצוי לבצע את התהליך כולו בצורה קפדנית וחכמה ביחד עם סגל שיהיה אתכם לרחבי כלל התקופה.

רציתם תהליך הוצאת ויזה לארה”ב ?
באופק ויזה תזכו לעזרה מקצועית לאורך כל התהליך, תוכלו להסתכל בריבועים שבאיזור העליון של העמוד ולקבל את כל הטיפים: הסבר והדרכות, טופס הDS 160 ומחירי הויזה.
בעידן הזה, חידוש הויזה לארה”ב מורכבת, חידוש ויזה לארהב כרוכה בקושי רב ושגיאה קטנה יכולה לגרום לאי קבלת ויזה לכמה חודשים.

תהליך הוצאת ויזה לארה”ב – חידוש ויזה לארה”ב
חיפשתם תהליך הוצאת ויזה לארה”ב בעקבות שאתם מבינים עד כמה עזרה בנושא היא דבר חשוב. קיימות לכם את כלל האפשרויות בחלק העליון של העמוד, עברו לעמוד שאתם מעוניינים בו מלאו את המסמך ומכאן נטפל בכם.
תהליך הוצאת ויזה לארה”ב – קיים למענכם כל המידע אודות מה שהתעניינתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)