ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

שגרירות ארצות הברית חידוש ויזה

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

מבצע: קבלת ויזה לארהב ב-85 שקל !


שגרירות ארצות הברית חידוש ויזה – חידוש ויזה לארצות הברית
אם רציתם בשגרירות ארצות הברית חידוש ויזה יכול להיות שהינכם כבר מבינים את החיוניות העליונה של עניין זה. כל האופציות מופיעות פה למעלה, פשוט תקבלו החלטה מה אתם רוצים ואנחנו נוביל אתכם.
שגרירות ארצות הברית חידוש ויזה – מופיע למענכם כלל הפרטים על הדבר שחיפשתם.

שגרירות ארצות הברית חידוש ויזה – אופק ויזה בשבילכם
בחברתינו תזכו לליווי והסבר עד להוצאת הויזה, גללו אל החלק שלמעלה ותבחרו מה שאתם מעוניינים: טופס DS 160, אינפורמציה בנושא מחירי הויזה, והסבר לגבי קבלת הויזה עם טיפים.
להוציא ויזה לארה"ב הינה דבר מעט לא קל, זהו תהליך בעייתי התלוי בהמון אלמנטים שגיאה קלה וחוסר תשומת לב יגרום לכל אחד לשלילת הויזה לארהב.

כפי שהסקתם, בסיטואציה של שלילה בביקור בשגרירות ארה"ב כמעט בלתי אפשרי ולא מומלץ לבקש טופס בקשה נוסף ב-6 החודשים הקרובים ולכן עדיף לעשות את התהליך כולו בצורה קפדנית נבונה ביחד עם חברה שתוביל אתכם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)