ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

שגרירות ארצות הברית בקשת ויזה

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

הכל לגבי שגרירות ארצות הברית בקשת ויזה
באופק ויזה תזכו להכוונה והסברים מקצועיים עד שתזכו לקבלת הויזה, למעלה מופיעות כלל האלטרנטיבות: טפסים לויזה, מחירים של הויזה, והדרכות.
לחדש ויזות לארה”ב אינה דבר פשוט, זהו נושא מורכב אשר תלוי בהרבה אלמנטים טעות קטנה ואי תשומת לב יגרום לכם לאי חידוש הויזה לארצות הברית.

כפי שהסקתם, בתרחיש של שלילה בראיון בשגרירות ארה”ב אינכם תהיו מסוגלים לבקש בקשה לפחות חצי שנה (לא מומלץ) וזה הסיבה שהכרחי להגיש בקשה באופן חכם ומדוייק יחד עם חברה שתייעץ לכם.

שגרירות ארצות הברית בקשת ויזה – הוצאת הויזה לארה”ב
אתם חפצים ב- שגרירות ארצות הברית בקשת ויזה מפני שאתם מבינים לגורליות העזרה והמיומנות שבקבלת הויזה לארהב. נמצאות לכם את כלל האופציות בחלק העליון של דף זה, בפשטות תחליטו מה אתם מעוניינים ובחברה שלנו נדריך אתכם.
שגרירות ארצות הברית בקשת ויזה – קיים למענכם כל הפרטים אודות הנושא שחיפשתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)