ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

נוהל קבלת ויזה לארצות הברית

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

כפי שאתם מבינים, בסיטואציה של דחייה בביקור בשגרירות ארצות הברית לא תהיו יכולים להציג בקשה כ- שישה חודשים בגלל זה עדיף לעשות את כלל התהליך בצורה קפדנית נבונה יחד עם צוות שיהיה במשותף אתכם למשך כל התהליך.

נוהל קבלת ויזה לארצות הברית – אופק למענכם
אצלינו באופק ויזה לארצות הברית פורשים למענכם את כל הטיפים, קיימת לכם את האופציה לצפות בריבועים האפורים שבאיזור העליון של העמוד ולקבל את כלל הפתרונות שלנו: הדרכה והסברים, טופס הDS 160 ומחירי הויזה.
לחדש ויזות לארה”ב היא לא דבר פשוט, חידוש ויזה לארצות הברית חובא בתוכה קשיים וטעות קטנה מסוגלת לגרום לאי קבלת ויזה לתקופה ארוכה.

נוהל קבלת ויזה לארצות הברית – חידוש ויזה לארה”ב
אתם רוצים נוהל קבלת ויזה לארצות הברית מפני שאתם יודעים לגורליות העזרה והמיומנות שבהשגת הויזה. קיימות לכם את מגוון האופציות באיזור העליון של הדף, כנסו לדף שטוב לכם תמלאו את שדות הטופס ומעכשיו נטפל בכם.
באופק ויזה לארה”ב מרכזים למענכם הכל בנושא נוהל קבלת ויזה לארצות הברית.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
נוהל קבלת ויזה לארצות הברית, 10.0 out of 10 based on 1 rating