ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

קבלת ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

כפי שהסקתם, אם אינכם תקבלו ויזה כמעט לא מוסכם ולא מומלץ להגיש טופס חוזרת בחצי השנה הקרובה זו הגורם שחשוב להגיש בקשה בדרך מושכל ומקצועי ביחד עם צוות שיהיה יחד אתכם לתקופת כל אורך התקופה.

קבלת ויזה לארה”ב – אופק ויזה בשבילכם
באופק ויזה תזכו לעזרה מקצועית לתקופת כל התהליך, גללו אל החלק העליון ותקבלו החלטה מה שיש לכם עניין בו: טופס DS 160, מידע בנושא המחירים, והסברים לגבי קבלת הויזה יחד עם טיפים.
בימינו, הוצאת הויזה לא פשוטה בכלל, קבלת ויזה לארצות הברית גוררת קשיים גדולים אי הבנה של הנושא עלול במהירות לגרור לאי אישור.

קבלת ויזה לארה”ב – חידוש או הוצאת הויזה לארה”ב
אם אתם בעלי רצון בקבלת ויזה לארה”ב יכול להיות שהינכם כבר יודעים את הנחיצות העליונה של דבר זה. תבחרו מבין הקוביות האפורות הממוקמות בראש העמוד, כנסו לדף האינטרנט שאתם רוצים מלאו את המסמך ומשם נטפל בכם.
קבלת ויזה לארה”ב – קיים לכם כל האינפורמציה לגבי הנושא שהתעניינתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
קבלת ויזה לארה''ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating