ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

תכנון נסיעה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

כמו שאתם בטח יודעים, באירוע של אי קבלת ויזה בביקור בשגרירות ארה”ב אי אפשר לבקש ויזות לארצות הברית על לתקופה של עוד שישה חודשים זו הסיבה שבגללה מאוד חייב לבצע את ההגשה בצורה דקדקנית נבונה יחד עם גוף שינחה אתכם.

תכנון נסיעה לארה”ב – אופק ויזה בשבילכם
באופק ויזה תהנו מהכוונה וטיפים עד שתזכו להוצאת הויזה לארהב, יש לכם את האופציה לקבל מידע בקוביות שבאיזור העליון של הדף ולהנות את כלל הפתרונות שלנו: טופס DS 160, מידע על המחיר, והסבר על קבלת הויזה עם טיפים.
לקבל ויזות לארה”ב היא משהו קשה, זהו נושא גדול שתלוי בכמות רחבה של אלמנטים וחוסר תשומת לב מעטה עלולה לגרום לאי חידוש ויזה לתקופה ארוכה.

תכנון נסיעה לארה”ב – חידוש או הוצאת הויזה לארצות הברית
אתם מעוניינים ב- תכנון נסיעה לארה”ב בעקבות שאתם מבינים לקריטיות התמיכה והמומחיות שבהוצאת הויזה. יש לכם את כלל האפשרויות באיזור העליון של עמוד זה, בפשטות תחליטו מה אתם צריכים ובאופק ויזה נכוון אתכם.
קיימים באתר שלנו מגוון רחב של תכנון נסיעה לארה”ב ויש לנו את היכולת לכוון אתכם לאורכי כל ההשתלשלות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
תכנון נסיעה לארה"ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating