ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

נסיעה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

אופק ויזה לארה”ב במבצע חדשני: ויזה ב-85 שקל


כל החומר בנושא נסיעה לארה”ב
באופק ויזה לארהב תהנו מייעוץ לאורך כל התהליך, תוכלו לצפות בקוביות האפורות שלמעלה ולקבל את כלל ההסברים: הכוונה והדרכה, טפסי הויזה והמחירים.
להוציא ויזה לארהב היא דבר מעט לא קל, זהו תהליך בעייתי בעל תלות בכמות גדולה של אלמנטים שגיאה לא גדולה וחוסר תשומת לב יכול לגרום לכולם לאי חידוש הויזה לארה”ב.

בדומה למה שאתם מבינים, באירוע של שלילה בביקור בשגרירות ארצות הברית פחות או יותר בלתי מקובל ולא רצוי להגיש טופס בקשה חוזרת ב-6 החודשים הקרובים וזה העילה שהכרחי להגיש בקשה בצורה מושכל ומקצועי ביחד עם גוף שינחה אתכם.

נסיעה לארה”ב – חידוש או הוצאת הויזה לארהב
ניסיתם למצוא נסיעה לארה”ב בעקבות שאתם מבינים כמה תמיכה בנושא היא משהו גורלי. תבררו מבין הקוביות האפורות הממוקמות בראש הדף, כנסו לעמוד שמתאים לכם תמלאו את המסמך ומשם נסייע לכם.
נסיעה לארה”ב – יש עבורכם כלל הפרטים לגבי הדבר שחיפשתם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
נסיעה לארה"ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating