ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

מחיר של ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

אופק ויזה במבצע משגע: ויזה ב-85 ש”ח


כל מה שאתם רוצים לדעת על מחיר של ויזה לארה”ב
באופק ויזה לארה”ב תקבלו ייעוץ לתקופת כל בקשת הויזה, קיימת לכם אפשרות לקבל מידע בקוביות האפורות למעלה ולקרוא את כל הפתרונות שלנו: הכוונה והסברים, טופס הDS 160 והמחירים.
בעידן הזה, קבלת הויזה לארצות הברית בעייתית, קבלת ויזה לארהב גוררת קשיים גדולים טעות קלה וחוסר ידע יגרום לכם לאי קבלת הויזה לארצות הברית.

כפי שאתם בטח מבינים, בתרחיש של שלילה בראיון בשגרירות ארה”ב לא תהיו יכולים לדרוש בקשה כ- 6 חודשים (לא מומלץ) ובגין זה ישנה חיוניות אימתנה לעזרה מקצועית ביחד עם צוות שיהיה ביחד אתכם לאורכי כל אורך התקופה.

מחיר של ויזה לארה”ב – חידוש או הוצאת הויזה לארהב
אתם רוצים מחיר של ויזה לארה”ב מפני שאתם יודעים לקריטיות העזרה והמומחיות שבקבלת הויזה לארהב. תבחרו מבין המלבנים האפורים המופיעים בראש הדף, עברו לדף שמתאים לכם מלאו את המסמך ומשם ניצור איתכם קשר.
יש לנו באתר המון של מחיר של ויזה לארה”ב ואנחנו בעלי יכולת להוביל אתכם לאורך כל הנוהל.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
מחיר של ויזה לארה"ב, 9.0 out of 10 based on 1 rating