ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

ויזה לארה”ב טפסים ds-160

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב


ויזה לארה”ב טפסים ds-160 – חידוש ויזה לארצות הברית
אם התעניינתם בויזה לארה”ב טפסים ds-160 סביר להניח שאתם יודעים את ההכרחיות הקריטית של זה. קיימות לכם את כלל האפשרויות בחלק העליון של הדף, עברו לדף שטוב לכם תמלאו את המסמך ומשם ניצור איתכם קשר.
באופק ויזה לארצות הברית מרכזים עבורכם את כל המידע לגבי ויזה לארה”ב טפסים ds-160.

הכל לגבי ויזה לארה”ב טפסים ds-160
באופק ויזה לארהב תזכו לעזרה מקצועית לתקופת כל תהליך ההוצאה, למעלה קיימות כל האלטרנטיבות: הכוונה והדרכה, טופס הDS 160 והעלויות.
להשיג ויזות לארה”ב היא לא משהו פשוט, זהו דבר מורכב אשר תלוי בכמות רחבה של דברים חוסר ידע של הדבר יכול בקלות להביא לאי חידוש.

כפי שאתם סביר להניח יודעים, אם לא תזכו בויזה כמעט לא מקובל ולא רצוי להגיש טופס בקשה חוזרת בשישה החודשים הקרובים משום כך מאוד חייב לקיים את ההגשה באופן מדוייק ומושכלת יחד עם סגל שיהיה אתכם לרוחב כל התהליך.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
ויזה לארה"ב טפסים ds-160, 10.0 out of 10 based on 1 rating