ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

שגרירות ארה”ב ויזות

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

שגרירות ארה”ב ויזות – אופק למענכם
אצלינו תקבלו ליווי לתקופת כל תהליך ההוצאה, עברו אל החלק שלמעלה ותקבלו החלטה מה שיש לכם עניין בו: הכוונה והדרכה, טופס הDS 160 והעלויות.
לקבל ויזות לארהב אינה משהו קל, לקבל ויזה זה נושא עם הרבה קשיים שגיאה לא גדולה וחוסר תשומת לב סביר שיגרום לכל אחד לדחיית הויזה לארצות הברית.

כפי שאתם מבינים, באירוע של שלילה במפגש בשגרירות ארה”ב פחות או יותר לא מוסכם ולא רצוי לבקש טופס בקשה נוסף בחצי השנה הקרובה וזה העילה שהכרחי לבקש בדרך נבון ודקדקני עם חברה שתנחה אתכם.

שגרירות ארה”ב ויזות – הוצאת הויזה לארצות הברית
רציתם שגרירות ארה”ב ויזות בגלל שאתם יודעים עד כמה תמיכה בתהליך היא משהו מכריע. נמצאות לכם את כל האפשרויות בחלק העליון של עמוד זה, כנסו אל הדבר שאתם מחפשים סיימו את הטופס ונציגי אופק יחזור אליכם בזריזות.
באופק ויזה לארצות הברית מרכזים למענכם הכל בנושא שגרירות ארה”ב ויזות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
שגרירות ארה''ב ויזות, 10.0 out of 10 based on 1 rating