ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

קבלת ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

ועכשיו מבצע לחודשיים – ויזה לארה”ב ב85 שקל

קבלת ויזה לארה”ב – אופק ויזה למענכם
אצלינו באופק ויזה פורשים למענכם את כל ההדרכה, יש לכם את האופציה להתבונן בריבועים האפורים שלמעלה ולהנות את כל הפתרונות שלנו: הסבר והדרכות, טופס הבקשה ועלויות הויזה.
בעידן הזה, הוצאת הויזה לארצות הברית מורכבת מאוד, חידוש ויזה לארצות הברית כרוכה בבעיות לא מעטות ושגיאה לא גדולה יכולה לגרום לשלילת הויזה לתקופה ארוכה.

כפי שהסקתם, במקרה של דחייה במפגש בשגרירות ארהב לא מומלץ להגיש בקשת ויזה עד עוד 6 חודשים ולכן רצוי לקיים את הגשת הבקשה באופן קפדני אינטילגנטית יחד עם חברה שתוביל אתכם.

קבלת ויזה לארה”ב – חידוש ויזה לארצות הברית
במידה והייתם מעוניינים בקבלת ויזה לארה”ב כנראה שהינכם כבר הבנתם את החיוניות הקריטית של זה. קיימות לכם את כלל האפשרויות בחלקו העליון של הדף, כנסו לדף שטוב לכם מלאו את שדות הטופס ומכאן ניצור איתכם קשר.
יש לנו באתר המון של קבלת ויזה לארה”ב ואנחנו מסוגלים להדריך אתכם לרוחב כל ההשתלשלות.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
קבלת ויזה לארה''ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating