ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

קבלת אזרחות אמריקאית

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב


מעוניינים בקבלת אזרחות אמריקאית ?
אנחנו באופק ויזה מעניקים לכם את כל ההדרכה, יש לכם אפשרות להסתכל בקוביות האפורות שלמעלה ולהנות את כל הפתרונות: הדרכה והסברים, טופס הבקשה ועלויות הויזה.
לקבל ויזה לארצות הברית אינה דבר פשוט, זהו דבר בעייתי בעל תלות בכמות רחבה של דברים שגיאה קלה ואי תשומת לב יכול לגרום לכולם לאי חידוש הויזה לארה”ב.

כמו שאתם מסיקים, אם אינכם תקבלו ויזה אי אפשר לבקש ויזות לארה”ב עד תום של עוד חצי שנה ובעקבות זה ישנה חיוניות אימתנה לעזרה איכותית עם צוות שיהיה במשותף אתכם לרחבי כלל התהליך.

קבלת אזרחות אמריקאית – חידוש או הוצאת הויזה לארהב
חיפשתם קבלת אזרחות אמריקאית מפני שאתם יודעים כמה תמיכה בהוצאת ויזה היא משהו חשוב. כל הברירות נמצאות במעלה הדף, עברו לעמוד המתאים תמלאו את הטופס ומשם נסייע לכם.
בחברה שלנו מביאים למענכם הכל בנושא קבלת אזרחות אמריקאית.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
קבלת אזרחות אמריקאית, 10.0 out of 10 based on 1 rating