ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

קביעת ראיון בשגרירות ארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב

מחפשים קביעת ראיון בשגרירות ארה”ב ?
באופק תזכו לליווי והסברים איכותיים עד שתזכו לקבלת הויזה לארה”ב, עברו אל האיזור שלמעלה ובחרו מה שחיפשתם: טפסים לויזה, מחיר, הדרכות וטיפים.
לקבל ויזה לארה”ב הינה נושא מעט קשה, תהליך זה עם קושי גדול שגיאה קלה וחוסר תשומת לב סביר שיגרום לכולם לשלילת הויזה לארהב.

קביעת ראיון בשגרירות ארה”ב – קבלת ויזה לארהב
במידה והתעניינתם בקביעת ראיון בשגרירות ארה”ב סביר להניח שאתם כבר מבינים את החיוניות הגבוהה של דבר זה. כל האפשרויות ממוקמות פה למעלה, בצעו בחירה לפי הנושא שאתם מעוניינים סיימו את הטופס ונציגי אופק ויזה יהיו איתכם בקשר בהקדם.
קביעת ראיון בשגרירות ארה”ב – יש לכם כלל ההסברים אודות הדבר שהתעניינתם.

בהתאם למה שהבנתם, במידה ולא תקבלו ויזה לא תהיו יכולים לדרוש בקשה כ- חצי שנה (לא מומלץ) ובגלל זה ישנה הכרחיות אימתנה לעזרה מקצועית יחד עם סגל שיהיה ביחד אתכם למשך כל התקופה.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
קביעת ראיון בשגרירות ארה''ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating