ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

הארכת ויזה לארה”ב

מחירי ויזה לארה''במידע וטיפים להוצאת ויזה לארצות הברית
טופס להוצאת ויזה לארהב


הארכת ויזה לארה”ב – קבלת ויזה לארצות הברית
במידה ואתם בעלי רצון בהארכת ויזה לארה”ב יכול להיות שאתם כבר מבינים את החיוניות העילאית של זה. נמצאות לכם את כל האפשרויות באיזור העליון של הדף, פשוט תחליטו מה אתם צריכים ואנחנו ננחה אתכם.
קיימים באתר שלנו הרבה של הארכת ויזה לארה”ב ואנחנו מסוגלים להדריך אתכם לרוחב כל הנוהל.

התעניינתם בהארכת ויזה לארה”ב ?
אצלינו תזכו לייעוץ לתקופת כל התהליך, צפו אל החלק שמופיע למעלה ותחליטו מה שאתם מעוניינים: מילוי טפסים, מחירים של הויזה, והדרכות.
לקבל ויזה לארה”ב היא דבר מעט לא קל, קבלת הויזה חובא בתוכה קשיים וחוסר תשומת לב לא גדולה מסוגלת לגרור לשלילת הויזה לכמה חודשים.

בדומה למה שאתם בטוח מבינים, במקרה ולא תשיגו ויזה לא מומלץ להגיש בקשת ויזות עד תום של עוד שישה חודשים וזו הסיבה שקריטי להגיש בקשה בדרך נבון ודקדקני יחד עם גוף שינווט אתכם.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
הארכת ויזה לארה''ב, 10.0 out of 10 based on 1 rating