ברוכים הבאים לאתר החדש של אופק ויזה

בנינו אתר חדש ועדכני לנוחיותך. במידה ואתה מעוניין להמשיך ולגלוש באתר הישן והטוב לחץ כאן לחץ כאן»

טיפול מלא בבקשת הויזה שלך ב-120₪ בלבד

אנו יודעים למכור בזול כדי שאתם תרוויחו. שירות מלא עד לקבלת הויזה לבית הכולל: הכנת טופס DS-160, קביעת ראיון, דף הנחיות לשגרירות. לחץ כאן»

באופק אנחנו יודעים לעבוד במהירות

אנו יודעים שתהליך הוצאת הויזה הוא דבר שלא רוצים לדחות. בין אם אתם מתכננים טיסה בעוד מספר ימים ובין אם אתם רוצים שיהיה לכם ויזה ביד . אנו פועלים להכנת כל הטפסים הדרושים עד 12 שעות מרגע הגשתם ובמקרים דחופים אף מהר יותר. התחילו עכשיו את מילוי הטופס לחץ כאן»

התחייבות למהימנות ופרטיות

באופק לעולם לא נשתף את פרטיך האישיים עם גורמים אחרים. לשמירה על בטחונך אנו מקבלים את פרטי כרטיס האשראי טלפונית בלבד, וישנה אפשרות לשלם בהעברה בנקאית. לחץ כאן»

עשה לנו לייק ב-Facebook וקבל 5% הנחה נוספים

ציין את שמך המלא לפני התשלום למימוש ההטבה לחץ כאן»

 

מדריך DS 160

לחצו כאן לתחילת תהליך מילוי השאלון לויזה לארה"ב באופן עצמי.

כללי
טופס ה-DS-160 הינו טופס חדש בשגרירות ארה"ב בישראל אשר החליף את טפסי ה-DS-156, DS-157 ו-DS-158. החל מפברואר 2010 משמש טופס זה לצורך קבלת ויזת כניסה לארה"ב.

רקע
עד חודש בפרואר 2010 הטפסים אשר היו בשימוש שגרירות ארה"ב בישראל היו DS-156, DS-157 ו-DS-158. החל מתאריך 16.2.10 החלה השגרירות לעבוד עם מערכת הטפסים החדשה, אשר פותחה על ידי מחלקת המדינה האמריקאית, ונמצאת בשימוש שגרירויות רבות בעולם.
לינק למערכת : https://ceac.state.gov/genniv.
חשוב: טופס ה-DS-160 אינו מחליף את טפסי ה-I-20, DS-2019, DS-156E ו-DS-156K. בנוסף כמובן שעדיין צריך להביא לראיון מסמכים המוכיחים את כוונתכם לחזור לישראל בסיום השהות בארה"ב.

יתרונות המערכת מגוונים:

טופס בודד אשר מחליף שלושה טפסים פוטנציאליים.

אפשרות לשמירת הנתונים שהוזנו למסד הנתונים.

בסיום התהליך מציג עמוד יחיד הכולל בר-קוד יחודי אשר מכיל את כל המידע שהוזן. מעתה יש להביא רק אותו ביום הראיון, ואין צורך להביא את דפי הקלט.

אפשרות להזין תמונת פרופיל באופן מקוון.

חסרונות המערכת:

1. נכון לעכשיו, מידת יציבות המערכת נמוכה מאוד. דבר זה מתבטא בנפילות תכופות של המערכת בזמן מילוי הטופס, ולעיתים אף באיטיות רבה של שרתי המערכת.

2. על אף שיפור בכמות המידע הכפול שיש להזין, יש עדיין כמות רבה של כפילויות.

 

טיפים במילוי ה-DS-160:
במידה ויש צורך, כדאי לענות על השאלות כמה שיותר בהרחבה.
בסיום הטופס ישנן שאלות כן/לא רבות. למרות הנטייה להתייחס אליהן בביטול מסוים ולסמן בהכל "לא", אנו ממליצים לקחת את הזמן בהבנתן, ולענות עליהן בכנות. מענה שקרי בשאלות אלו עלול לגרום לאי זכאות לויזה לצמיתות.

יש לענות על הטופס כולו במלוא הכנות. מנסיונינו, אנו לא ממליצים ללקוחות להגיע לשגרירות לחוצים עם מידע שרוצים להסתיר. יש לזכור שזהו בדיוק תפיקדם של פקידי ההגירה – לזהות אי-אמיתויות בטופס, ולהבדיל בין פונים אשר לחוצים סתם מעצם הראיון לבין אלו שיש להן מידע להסתיר.
בסיום לעבור על הטופס בייסודיות ולוודא שחלילה לא שיגתם באף סעיף.

אם זה רק טופס, למה לא לעשות זאת לבד?

בנוסף ליתרונות הנ"ל, הנסיון הרחב שלנו בתחום מאפשר לנו לתת הכוונה ספציפית לכל לקוח, על פי המקרה הייחודי שלו, ובנוסף מאפשר לתת מענה למצבי קצה.
כמו כן, התהליך האופק ויזה כולל בנוסף להכנת המסמכים הרלוונטיים גם תיאום ראיון, וקישור טופס ה-DS-160 הספציפי לראיון שנקבע.

במידה ותרצו להתחיל את התהליך לחצו כאן,
או התקשרו לטל' 072-252-7771.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 3 votes)
מדריך DS 160, 5.8 out of 10 based on 4 ratings